форум

Поділитися:
Піктограма сповіщення у формі дзвінка є стандартною функцією, яка інформує вас про все нове, пов'язане з вашим профілем, оцінюваннями та вакансіями, новими попередньо обраними кандидатами.
Очистити все

Що мені потрібно знати про калімбу?

Курі
(@kuri)
Новий калімбіст

Гей,

Я переглянув багато відео про інструмент і думаю, що він справді приємний. Але я ніколи не грав на інструменті і тому нічого не знаю про калімбу та інструменти загалом.

Тож я хотів задати кілька питань. 🙂

- Які саме відмінності між плоскою дошкою та резонансною коробкою? Коробка голосніша чи звучить краще?

- Чи існують інші важливі відмінності / типи калімб?

- Чи справді Kalimba звучить так, як у багатьох відео, чи це було якось записано за допомогою цього з'єднання на ПК? Тому що звук завжди звучить так ідеально? Не знаю...

- Де я можу знайти навчальний матеріал? Бажано німецькою мовою, на жаль, я не можу читати нотатки.

MfG Курі

Тема стартера Опубліковано: 13 04:2021
Nataliya сподобався
Саскія
(@basket)
Видатний калімбіст

Привіт, приємно, що ти тут.

так, різниця між порожнистим і плоским не полягає в основному в обсязі. Тоді існують відмінності в настрої, будьте обережні, щоб необов’язково використовувати «пентатонічну» налаштовану калімбу, якщо хочете грати пісні.

Так, правильна калімба звучить дійсно чудово. З дешевими у вас зазвичай виникає проблема, що дві зовнішні пластини погано розгойдуються і тому тьмяні, або що вони взагалі не видають жодного звуку. Але для початку і спробувати цього цілком достатньо. Оскільки калімбаси є в'ючними тваринами, вони в будь-якому випадку дуже швидко розмножуються. 

На даний момент я можу лише рекомендувати підручник Конні Зоммер як навчальний матеріал німецькою мовою. 

Я напишу тобі ще одну лічку

Привіт від Саскії

відповістиQuote
Опубліковано: 26 04:2021
Nataliya сподобався
Поділитися: