форум

Поділитися:
Піктограма сповіщення у формі дзвінка є стандартною функцією, яка інформує вас про все нове, пов'язане з вашим профілем, оцінюваннями та вакансіями, новими попередньо обраними кандидатами.
Очистити все

Який вид калімби ви використовуєте найчастіше?

каліФАН
 каліФАН
(@kaliFAN)
гість
Вирішене

Здравствуйте,
Я щойно замовив 17 зубів Kalimba (моя перша Kalimba). Після перегляду декількох відеороликів про хроматичний та 21-ти зубний Калімбас, мені цікаво, чи правильним було рішення 17-ти зубів. Тож я хотів запитати вас про ваш досвід роботи з різними Калімбами. Яку «Калімбу» ви використовуєте найчастіше і чи відчуваєте ви, що чогось не вистачає, коли граєте на своїй 17-ти зубній «Калімбі»?
Ще одне, що я хотів запитати, - чи не пошкоджує він Калімбу чи носить її яким-небудь чином, щоб відновити її.
Щиро дякуємо та кричимо youtuber erick j medina, який рекомендував цей сайт в одному зі своїх відео.

Тема стартера Опубліковано: 22 03:2021
Хила Андреа і Nataliya сподобався
Nataliya
(@admin)
Адвокат Калімби Адміністратор

@kaliFAN - дякую за ваші запитання

Це чисті особисті переваги, якщо вам подобається хроматик або 17-клавішна Калімба. Я порадив би поекспериментувати з обома і вибрати той, який вам подобається більше.

Тепер, з точки зору повторної перестановки, деякі калімби виправлені - це означає, що ви не можете їх перенастроїти взагалі. Інші, такі як Калімбера, можна переналаштувати - але ви можете налаштувати його на клавіші C або нижчі клавіші (інакше найвищі зубці не видадуть жодного звуку).

Власник kalimbera.com і KalimbaForum.com

відповістиQuote
Опубліковано: 22 03:2021
Хила Андреа
(@khyla)
Видатний калімбіст

Оскільки я все ще навчаюсь, часто використовую 17-клавішну калімбу. Для мене придбання хроматичного в довгостроковій перспективі буде дешевшим, ніж наявність одного 17 та одного хроматичного. Але оскільки ви вже купили його, я не вважаю це поганим рішенням. Крім того, ви все ще можете дослідити і вирішити, чи справді ви зацікавлені в калімбі з першою, яку отримали. Сподіваючись на найкраще, коли ви його отримаєте! 

youtube: Хила Андреа
Instagram: khyla.kalimba
facebook: https://facebook.com/KhylaAndreaYT
ko-fi.com/KhylaAndrea

відповістиQuote
Nataliya сподобався
kalimbaНовичок
(@kalimbanewbie)
Активний калімбіст

Я новачок у світі калімба ^ _ ^, і я радий, що вже купив свою першу калімбу - Меракі, і мені подобається мелодія, яку я чув кожен раз, коли її грав 

відповістиQuote
Nataliya сподобався
каліФАН
(@kalifan)
Новий калімбіст

Дякую за всі відповіді. Я купив Bolf Kalimba, і я думаю, що це пощастило. Але я залишу це на мажор, я думаю, бо знайшов для нього багато вкладок.

відповістиQuote
Nataliya сподобався
Саскія
(@basket)
Видатний калімбіст

У мене є B11 і B17 соль мажор з Хокеми, які я люблю відтворювати мелодії. 

Усі мої саморобні калимби мають різні спеціальні налаштування: Акебоно, Пігмей, Глибоке Скай тощо. Ви можете вільно з нею грати.

Привіт від Саскії

відповістиQuote
Опубліковано: 29 03:2021
Хила Андреа сподобався

залишити відповідь

ім'я автора

Автор електронної пошти

назва *

Максимально дозволений розмір файлу - 10 МБ

попередній перегляд 0 Ревізії Збережені
Поділитися: